O mnie 

Nadszedł taki moment w moim życiu, że z pasji do fotografii i grafiki zrodziło się coś więcej niż tylko hobby.
To Ciągła nauka i szkolenia, tysiące artykułów, filmów, kursów, testów, egzaminów dało mi taki poziom wiedzy, abym, mógł śmiało pokazać się światu od strony mojej twórczości .

Zawsze produktywność była dla mnie czymś szczególnym. Realizować własne pomysły i projekty oraz świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. To marzenie stworzyć własną markę, dla której jakość i zadowolenie klienta to główny fundament, pod którym śmiało mogę się podpisać.

                                                          Lustrzanka pełno klatkowa Pentax K1 Mark II, co pozwala na zapis zdjęć o
Maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 7360×4912 pikseli. Dlatego również moje prace można drukować wielkoformatowe. Dodatkową funkcją Pixel Shift Resolution ( przesunięcie matrycy) mogę wykonać zdjęcie oparte na 144 milionów pikseli, co czyni zdjęcia bardzo czyste i ostre do tego moje dwa ulubione obiektywy Samyang 85 mm F 1.4 oraz Pentax FA 35 mm F2.0 które doskonale rysują i nigdy nie zawodzą.

Dodatkowym sprzętem umożliwiającym mi poprawne zdjęcia fotografii motoryzacyjnej, to zestaw filtrów polaryzacyjnych, które są wręcz niezbędne w tego typu fotografii.

Dodatkowe światła w tym lampy Yangnuo, czynią dość dobrym i profesjonalnym zestawem, który zapewnia mi bardzo dobrą jakość pracy, i finalnie stworzenia gotowych obrazów.

 Stale rozszerzam i aktualizuje swój sprzęt potrzebny mi do pracy w terenie. 

Fotografia produktowa , kulinarna + zestaw odpowiednich teł, namiot bezcieniowy, oraz dobry i wydajny sprzęt do obróbki fotografii to podstawa, abym mógł szybko i sprawnie  pracować nad Twoimi zdjęciami lub grafiką.